Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/lstractor/lstractor.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 317

Корпорація “УкрАвто” увійшла в сегмент тракторів

На виставці “Агроекспо 2017” (AGROEXPO-2017) м. Кропивницький відбувся дебют нового бренду корейських тракторів “LS Tractor”, ексклюзивні права на дистрибуцію яких отримала Корпорація “УкрАвто” (Юніверсал Моторз Груп ». У модельному ряду корейського виробника чотири лінійки тракторів потужністю від 18 до 140 л.с., а за своїми характеристиками вони є прямими конкурентами наймасовіших в Україні тракторів МТЗ “Білорусь”

Ми маємо намір зробити ставку в Україні на три моделі тракторів LS: V-SERIES (LSV804) потужністю 80 к.с., PLUS-SERIES (LS1004) потужністю 103 к.с. і H-SERIES (LS1404) потужністю 140 к.с. Крім того, влітку 2018 на український ринок вийде і міні-трактор з відкритою кабіною для невеликих фермерських господарств та тепличних господарств.

Цінова політика на корейські трактора LS буде цілком адекватною. Так, стартова ціна трактора LS починається від 26 800 у.о. Найпотужніші варіанти будуть запропоновані за 59 000 у.о. Особливістю просування тракторів на українському ринку буде кваліфікований гарантований сервіс і максимально широке покриття дилерськими центрами.

Вже скоро, трактори LS будуть представлені не тільки в кожному регіоні, а фактично в кожному місті країни. І покупець тракторів LS буде впевнений, що його агрегат не тільки обслужать, а й він буде забезпечений усіма необхідними витратними матеріалами.

Самі ж трактора LS також вигідно відрізняються якістю виконання це – хороший корейський виробник, який вже давно визнаний в країнах Азії. Трактори LS мають відмінні характеристики, комплектацію та адаптовані під вітчизняне навісне обладнання.