fbpx

Аграрний дайджест LS Tractor: Липень 2019

Насиченою видалася середина липня за кількістю масштабних подій в аграрній сфері. День поля Лозовських машин (м. Лозова Харківської області) та міжнародна виставка «АГРОПОРТ» (м. Херсон) відбулися одночасно: Лозовські машини – 18 липня, Агропорт -18-20 липня 2019 року. Обидві локації порадували кількістю зацікавлених відвідувачів та гарною, сонячною погодою.

На Дні поля в Лозовій LS Tractor був представлений двома тракторами: флагманською моделлю LS PLUS100 (105 к.с.) і потужним LS H140 (140 кс.с.). Трактори були задіяні в демопоказах із навісним обладнанням вітчизняного виробника «Лозовські машини».

Трактор LS PLUS100 (105 к.с.) був загрегатований з новим обприскувачем спільної розробки Лозовские машины – Lozova Machinery та Landquip Ltd
Декілька фактів про новий обприскувач:
✔ Висока якість
✔ Точна система внесення добрив, що тим самим зменшує кількість бур’янів та збільшує врожайність
✔ Об’ єм баку – 3000 л
✔ Ширина штанги – 24 м

Надійний та продуктивний трактор LS H140 (140 к.с.) брав участь в демопоказі з культиватором та дисковими широкозахватними боронами Дукат-3 та Дукат-6 (шириною 3 і 6 м відповідно).

Безперебійність, якість та високу продуктивність робіт тракторів LS оцінили схвальними оплесками аграрії України. Програма дня поля була насиченою на демопокази різноманітної техніки, конкурси та цікаві інфо-сети. Наприкінці дня відвідувачі були стомлені, проте дуже задоволені, і з впевненістю можна сказати, що наступного року ми обов’язково зустрінемося знов.

Міжнародна виставка «Агропорт» стартувала в Херсоні днем раніше парадом сільськогосподарської техніки з центральної площі міста та фінішувала на локації – в аеропорті «Херсон». Учасники виставки мали змогу ознайомитися з флагманом тракторів LS в Україні – LS PLUS100, що був презентований в статиці на стенді LS Tractor. Безліч нових знайомств і контактів стали окрасою даної аграрної події.

Щиро сподіваємось, що ми зустрілися і з Вами на одному з цих заходів! До нових зустрічей друзі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *