Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/lstractor/lstractor.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 317

LS TRACTOR UKRAINE (ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП) на виставці Smart Field Days 15-16 серпня 2018 р.

15-16 серпня 2018 р. в Україні відбувалася міжнародна спеціалізована виставка «Smart Field Days Розумні дні поля в Україні» на базі  ВП НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу»,  смт. Немішаєве-1, Київська обл. Метою виставки було ознайомлення та обговорення тенденцій розвитку сучасних розумних технологій в сільському господарстві, точному та органічному землеробстві і передових аграрних технологій.

Команда LS Tractor Ukraine прийняла участь у події з експозицією тракторів бренду LS та сільгосподарською технікою, а саме:

Трактор LS XR50. Компактний трактор преміум-сегменту, призначений для середніх і важких умов експлуатації.

Трактор LS PLUS 90. Потужний трактор, призначений для виконання складних завдань середніх ферм, заготівель сіна та фермерьких господарств.

Розкидач мінеральних добрив. Виготовлений з висоякісного пластику. Об’єм 500 л.

Мульчувач. Призначений для подрібнення пожнивних залишків кукурудзи, пшениці, ячменю, соняшнику, ріпаку та інших культур з рівномірним розподілом по поверхні грунту подрібнених залишків. Ширина захоплення 2,5 м.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *