Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/lstractor/lstractor.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 317

Знижено ціни на всю модельну лінійку тракторів LS

Офіційний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки бренду LS TRACTOR в Україні, компанія «Юніверсал Моторз Груп» (структурний підрозділ УкрАВТО), повідомляє про зниження цін на всю модельну лінійку тракторів бренду LS.

LS XR 50 – 26 000* долл. США

Компактний трактор Преміум сегмента. Екологічний повнофункціональний компактний трактор для середніх і важких умов експлуатації. Потужність двигуна – 47,6 к.с.

LS U 60 – 24 000* долл. США

Базовий трактор Преміум класу. Екологічний повнофункціональний трактор для середніх і важких умов експлуатації. Потужність двигуна – 59,8 к.с.

LS PLUS 70 – 37 000* долл. США

Продуктивність в поєднанні з комфортом. Важкий тягач 4WD обладнаний потужним двигуном (72 к.с.). Призначені для виконання складних завдань середніх ферм, заготівель сіна і великих фермерських господарств.

LS V 804 – 23 500* долл. США

Багатофункціональність і надійність. Потужний і економічний трактор, який забезпечує більшу універсальність і продуктивність. Потужність двигуна – 80 к.с.

LS PLUS 90 – 40 000* долл. США

Продуктивність в поєднанні з комфортом. Важкий тягач 4WD обладнаний потужним двигуном (88,4 к.с.). Призначені для виконання складних завдань середніх ферм, заготівель сіна і великих фермерських господарств. 

LS PLUS 100 – 30 000* долл. США

Продуктивність в поєднанні з комфортом. Важкий тягач 4WD обладнаний потужним двигуном (103 к.с.). Призначені для виконання складних завдань середніх ферм, заготівель сіна і великих фермерських господарств.

LS H 140 – 51 000* долл. США

Трактори для посіву / збору врожаю. Важкий тягач 4WD обладнаний потужним двигунм (140 к.с.). Призначений для виконання важких завдань середніх ферм, сіножатей і великих фермерських господарств.

Передові технології та висока якість продукції зробили компанію LS, компанією №1 на корейському ринку сільськогосподарських тракторів. На даний час LS експортує трактори до більш ніж 40 країн світу, включаючи США, Європу, Китай, Латинську Америку та Азію.

Пропозиція діє в дилерській мережі АФ «Юніверсал Моторз Груп» на техніку в наявності. Кількість тракторів обмежена.

Отримати детальну інформацію про трактори LS TRACTOR, записатися на тест-драйв, а також ознайомитися з умовами придбання можна за телефонами:

+38 (067) 550 42 24

+38 (067) 550 42 25

Та за посиланнями на офіційні сторінки в соц. мережах:

Офіційний веб-сайт в Україні https://lstractor.com.ua/

Сторінка в FB https://www.facebook.com/LSTractorUkraine/

Instagram https://www.instagram.com/lstractorukraine/

LS TRACTORМРІЯ КОЖНОГО ГОСПОДАРЯ!

*Ціни в грн. визначаються за курсом НБУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *